برای ثبت آگهی در دیوار، کافی است دکمه “ثبت آگهی” در قسمت پایین و وسط صفحه برنامه اندرویدی دیوار و یا باکس قرمز “ثبت رایگان آگهی” در قسمت بالا و چپ صفحه وبسایت دیوار را انتخاب کنید تا وارد مراحل ثبت آگهی در دیوار شوید. مراحل ثبت آگهی در ادامه به صورت قدم به قدم توضیح داده شده‌اند.

شما می‌توانید آگهی خود را که در صف بررسی می‌باشد و یا بر روی «دیوار» منتشر شده است، در هر زمانی حذف نمایید. برای حذف آگهی خود از قسمت «دیوار من» وارد “آگهی‌های من” شده و سپس آگهی‌ مورد نظر خود را که قصد حذف آن را دارید را انتخاب نمایید، صفحه‌ای مانند صفحه زیر به شما نمایش داده خواهد شد.

آگهی‌هایی که در «دیوار» ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است از  «دیوار» حذف شوند. در این قسمت سعی داریم این دلایل را در مراحل مختلف توضیح دهیم تا با آگاهی کامل از این موارد از حذف آگهی خود جلوگیری نمایید.

با ثبتِ آژانس املاک خود در پنل دیوارِ املاک از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

صفحه اختصاصی آژانس املاک
تمام آگهی‌ها و اطلاعات آژانس املاک شما در یک صفحه مجزا به کاربران نمایش داده می‌شود.

مدیریت مشاوران املاک
شما می‌تو‌انید مشاوران خود را به آژانس املاک اضافه کنید و به فعالیت های آن ها نظارت داشته باشید.

آمار بازدید آژانس املاک و آگهی‌ها
شما می‌توانید تعداد بازدید آگهی‌های آژانس املاک خود را به صورت مجزا مشاهده کنید.

انتشار بدون محدودیت آگهی
شما و مشاورنتان در پنل املاک میتوانید بدون محدودیت آگهی ثبت کنید

نردبان و پرداخت گروهی و آسان آگهی‌ها
شما میتوانید بسته های کلی آگهی را خریداری کرده وآگهی‌های خود را به صورت همزمان نردبان کنید تا بیشتر دیده شوند.

بله، شما میتوانید با اضافه کردن مشاورانتان از طریق بخش «مدیریت مشاوران» در پنل املاک، همکاران خود را به پنل اضافه کرده و به طور همزمان از پنل استفاده نمایید

با ورود به بخش  آژانس املاک – وضعیت و خرید اشتراک بروی «خرید امکانات ویژه» کلیک کرده و برای مدت زمان مد نظر خود امکانات ویژه خرید نمایید.

با ورود به بخش آژانس املاک – مدیریت مشاوران بروی «اضافه کردن مشاور» کلیک کرده و با ورود اطلاعات و سهمیه مد نظر خود برای مشاور، فرد را به پنل آژانس املاک خود اضافه نمایید

بله. در حال حاضر امکان خرید بسته های آگهی به صورت مجزا و نردبان به صورت مجزا فراهم شده است. 

با ورود به بخش آژانس املاک – وضعیت و خرید اشتراک بروی «خرید آگهی و نردبان» یا «خرید نردبان»  کلیک کرده، بسته مد نظر خود را انتخاب و خرید نمایید.

با ورود به بخش دیوار من – آژانس املاک – وضعیت و خرید اشتراک در بخش امکانات ویژه میتوانید مدت زمان باقی مانده از امکانات ویژه خود را مشاهده نمایید. در صورت صفر بودن با خرید مجدد امکانات ویژه میتوانید لوگوی خود را در هر آگهی آژانس خود مشاهده نمایید. 

مقایسه آگهی ها

مقایسه