درباره ما

ما که هستیم؟

سه چالش ذهنی

  • ایجاد کسب و کار،تداوم و گسترش آن
  • سرمایه گذاری مالی و انسانی مناسب
  • ایجاد حس آرامش و راحتی

بعنوان دغدغه های اصلی سازمانی، ما را بر آن داشت تا در حوزه صنف املاک اصفهان به دنبال هوایی تازه، برای بهتر زیستن باشیم.

به همین خاطر سه حرف اصلی نام تجاری خود ” کسا ” را از سه واژه کسب و کار، سرمایه گذاری و آرامش بنا نهادیم.

کساملک خود را بستری آنلاین، ایمن و هدفمند جهت رونق بیشتر در صنف املاک می داند .

هدف اصلی کساملک ساماندهی و رفع نیازهای طرفین در معاملات ملکی و آسان نمودن آن جهت رسیدن به آرامش خاطر می باشد.

کساملک خود را رقیبی برای مشاورین املاک و فعالین این صنعت ندانسته و همواره منتظر شنیدن حرف های تازه متخصصین می باشد و خود را امین و حافظ اطلاعات کاربران می داند

امید است با هم، قدمی هرچند کوچک در راستای رونق و توسعه کسب و کارهای ملکی برداریم.

ماموریت و چشم انداز کساملک

کساملک به یاری خداوند متعال در آینده یک تیم ورک بزرگ و تخصصی خواهد بود و همواره نیروی انسانی، را سرمایه اصلی این سازمان دانسته و در تلاش است محیطی پویا، سالم و بانشاط، جهت گرد هم آوری متخصصین برای رشد و پیشبرد اهداف سازمانی فراهم آورد 

امید است که طراحی و تولید و تکمیل انواع پلتفرم های کساملک ( سایت و اپلیکیشن و … ) در کمترین بازه زمانی و با بهترین کیفیت وارد بازار ملک ایران گردد

امید است در آینده ای نه چندان دور بعنوان یک بستر مرجع، با شناسایی نیازهای بازار ملک و ارائه خدمات بتوانیم پکیج کاملی از پلن های مختلف در زمینه خرید، فروش، ساخت و مشارکت در ساخت و … در گام اول در سطح شهر اصفهان و بعد در سطح کشور و حتی در آینده بصورت بین المللی، شناخته شویم

امید است که با گسترش کار تبدیل به برند اول صنعت املاک و ساختمان و بعنوان مرجعی تاثیرگذار و قابل اعتماد و حتی موثق برای قیمت گذاری در این حوزه گردیم.

امید است که در سراسر شهر های ایران سفیرانی جهت آموزش و توسعه کسب و کار داشته باشیم و همواره گامی موثر در امر اشتغال زایی و تعالی ایران بزرگ برداریم

 

کساملک ماموریت نهایی خود را پیاده سازی مفهوم و فلسفه مدیریت ارتباط با مشتریان دانسته و در تلاش است تا با ایجاد و حفظ رابطه بلند مدت دو طرفه، رضایت و وفاداری کلیه مخاطبین زنجیره تامین خود را کسب نماید.

ارزش های سازمانی

1. هر فرد یک شوالیه «سیاهی لشکر نیاید به کار/ یکی مرد جنگی به از صد هزار».

2. نوآوری و متفاوت فکر کردن ( ما در کساملک قرار نیست صرفا دنباله رو دیگران باشیم و در راه خود خلاقیت و متفاوت فکر کردن را مدنظر خواهیم گرفت )

3. دانش محور و یادگیرنده ( ما خود را تیمی دانش محور و همواره جویای آموزه ها، تکنولوژی و فن آوری های نو و ... می دانیم و در این راه هیچ گاه خود را کامل نمی دانیم و همواره راه برای تجارب تازه باز خواد بود )

4. مشارکت و مسئولیت های فردی و جمعی ( ما بر این باوریم که تاثیر هر فرد و نظرات و عملکرد وی درهر جایگاهی می تواند راه گشای ما برای رسیدن به اهداف والای سازمانی مان باشد در نتیجه سعی ما بر این است که در جامعه و محیط پیرامون خود نیز تاثیرگزار باشیم )

1.     هر فرد یک شوالیه «سیاهی لشکر نیاید به کار/ یکی مرد جنگی به از صد هزار».

2.     نوآوری و متفاوت فکر کردن ( ما در کساملک قرار نیست صرفا دنباله رو دیگران باشیم و در راه خود خلاقیت و متفاوت فکر کردن را مدنظر خواهیم گرفت )

3.      دانش محور و یادگیرنده ( ما خود را تیمی دانش محور و همواره جویای آموزه ها، تکنولوژی و فن آوری های نو و … می دانیم و در این راه هیچ گاه خود را کامل نمی دانیم و همواره راه برای تجارب تازه باز خواد بود )

 

4.      مشارکت و مسئولیت های فردی و جمعی ( ما بر این باوریم که تاثیر هر فرد و نظرات و عملکرد وی درهر جایگاهی می تواند راه گشای ما برای رسیدن به اهداف والای سازمانی مان باشد در نتیجه سعی ما بر این است که در جامعه و محیط پیرامون خود نیز تاثیرگزار باشیم )

خدمات کساملک

پر واضح است که نیاز ها و آینده بشری , همواره انسان رو به سمت دنیای الکترونیک و کسب و کارهای آنلاین پیش خواهد برد , به همین خاطر پیشرفت و بهبود فضای کسب و کار و دستیابی به جایگاه معتبر بین سایر رقبا در آینده دغدغه اصلی ما خواهد بود. همچنین پیمودن فرایند های مربوط به صنف امللاک و ساختمان به شیوه سنتی همواره موجب اتلاف وقت , هزینه, انرژی و با خطای انسانی روبرو است از این رو کساملک سعی بر این دارد تا با ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع نیازهای فعالین و مشتریان آن ها گامی هرچند کوچک بردارد.

* ایجاد پروفایل شخصی (دفتر کار آنلاین) بدون نیاز به سرمایه و مکان فیزیکی در تمام ساعات و روزهای سال ( تعطیل و غیر تعطیل )

* امتیاز دهی و ثبت نظرات کاربران موجب کسب اعتبار و جایگاه ویژه در بین همکاران خواهد شد.

* معرفی انواع آگهی خرید و فروش، رهن و اجاره و ساخت و ساز و … به صورت دسته بندی شده

* ایجاد بستر مناسب جهت فروش املاک با قیمت مطلوب

* درج آگهی فروش املاک در تمام ساعات و روزهای سال (تعطیل و غیرتعطیل)

* ایجاد بستر مناسب جهت خرید املاک با بهترین قیمت

* دریافت استعلام قیمت املاک درخواستی در تمام ساعات و روزهای سال (تعطیل و غیرتعطیل)

* دسترسی به اطلاعات املاک و قیمت ها در تمام ساعات و روزهای سال (تعطیل و غیرتعطیل)

* دسترسی به اطلاعات املاک بر اساس دسته بندی ها و فیلترهای مختلف

* مقایسه قیمت های پیشنهادی برای استعلام قیمت و انتخاب بهترین مورد

* تعیین زمان بازدید از ملک بصورت آنلاین و بدون حضور فیزیکی

* امکان ثبت مشخصات ملک مورد نظر و اطلاع رسانی خودکار به محض درج آگهی مشابه با مشخصات مورد نظر کاربر

* ارائه آخرین اخبار، وقایع و مقالات علمی و کاربردی در حوزه املاک و مستغلات حوزه املاک و مستغلات

در دنیای کسب وکار، دارا بودن اعتبار بدون شک حرف اول وآخررا میزند. همواره خریداران برای خرید کالا، به کسب اطلاعات درباره فروشندگان محصول و مقایسه آنها با سایر رقبایشان می پردازند و کالای مورد تقاضای خود را، از فروشندگانی که اعتبار بیشتری نسبت به سایرین دارند خریداری می کنند.

بهترین شکل کسب اعتبار برای فروشندگان از طریق معرفی دقیق و کامل فعالیت خود به بازاراست. هر چقدر اطلاعات شما جامع تر و دقیقتر باشد، اعتماد خریداران بیشتر شده و راحت تر با شما ارتباط برقرار می کنند.

سایت کساملک نیزبا امکان ایجاد حساب کاربری شخص یا شرکت و ارائه اطلاعات جامع از قبیل نام، نوع فعالیت، آدرس، تلفن تماس ، مجوزها و… به کسب اعتباربیشتر و معرفی آژانس ها و مشاوران املاک پرداخته است، تا خریداران با اعتماد، اطمینان و شناخت کافی اقدام به خرید ملک مورد تقاضای خود نمایند.

 

با تکمیل پروفایل حساب کاربری در کساملک اطمینان مشتریان بالقوه خود را جلب نمایید.

آشنایی به شوالیه های کساملک

جواد جان نثاری
مدیرعامل
جواد جان نثاری
مدیرعامل
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In malesuada, odio sit amet pharetra vehicula, sapien leo egestas magna, vitae auctor diam magna cursus arcu.
محسن گرجی
گرافیست ارشد
محسن گرجی
گرافیست ارشد
من از بلندای خویشتن ماندم
Danielle Murray
Manager
Danielle Murray
Manager
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In malesuada, odio sit amet pharetra vehicula, sapien leo egestas magna, vitae auctor diam magna cursus arcu.
Thomas Stevens
Manager
Thomas Stevens
Manager
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In malesuada, odio sit amet pharetra vehicula, sapien leo egestas magna, vitae auctor diam magna cursus arcu.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.  

کلیک برای ارسال رزومه

از وبلاگ ما بخوانید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

مقایسه آگهی ها

مقایسه